Sportas ir pramogos

Nyscio namai 2 (1)

 

 

Bajoras Nykštys, kaip dera gerų namų šeimininkui, pasitiks, priims, pamaitins ir užims jus kaip savo prietelius. 

Būsit sotūs maistu ir įspūdžiais!

Tel. informacijai: 865031881, el.paštas: restoranas@nykscionamai.lt 

 

 

Nyscio namai 2 (1) Anykščių krašto vyndarystės istorija – pristatymai ir degustacijos.

Vaisvynių dirbtuvės įkūrimo istorija.
Vyno gamybos ypatumai, savybės ir vertinimai.
Vyno degustavimas ir „Nykščio namų” užkandžiai.
Degustacijos šefas – Gintaras Kerbedis.
Miesto svečius supažindinsime su Anykščių istorijos dalimi – vyndario Balio Karazijos palikimu.

DSC_5817  BOULINGAS. „Nykščio namai“ pristato naują pramogą – kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais trečiadienį, ketvirtadienį  16 – 22 val., penktadienį 16-24 val. šeštadienį 14 – 24 val., ir sekmadienį 14 – 21 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – 18 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 16 Eur 1 takelis 1 valanda.

 DVIRAČIŲ NUOMA  Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti elektrinius paspirtukus, moteriškus, vyriškus bei vaikiškus dviračius, o mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.  www.dviraciunuoma.eu

   LAUKO TENISAS DSC_0021Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.
IMG_9194 copy SPORTO SALĖ Mūsų pasididžiavimas –  aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.
 
 TRENIRUOKLIŲ SALĖ IMG_9270 copyViešbučio klientų paslaugoms – didelė įvairovė atnaujintų treniruoklių raumenyno vystymui bei neįtinkančių kūno linijų tobulinimui.
 BILIARDO BARAS Alaus barasMūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei kitos sporto varžybos, o staliuką galite rezervuoti paskambinę telefonu: 8 650 31881. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.
 ŽAIDIMŲ KAMBARYS DSC_0139Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, oro ritulį ar pamėtyti į krepšinio automatą – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.