Sportas ir pramogos

Nyscio namai 2 (1)

 

Bajoras Nykštys, kaip dera gerų namų šeimininkui, pasitiks, priims, pamaitins ir užims jus kaip savo prietelius. 

Būsit sotūs maistu ir įspūdžiais!

Tel. informacijai: 865031881, el.paštas: restoranas@nykscionamai.lt 

 

 

Pramoga mažiems ir dideliems – MINI GOLFAS!

Įrengėme 9 originalius, skirtingo sudėtingumo takelius. Kviečiame išbandyti!

 

 

 

DSC_5817

BOULINGAS. „Nykščio namai“ pristato pramogą – kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais trečiadienį, ketvirtadienį  16 – 22 val., penktadienį 16-24 val. šeštadienį 14 – 24 val., ir sekmadienį 14 – 21 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – 20 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 16 Eur 1 takelis 1 valanda.

 

DVIRAČIŲ NUOMA  Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti elektrinius paspirtukus, moteriškus bei vyriškus dviračius, mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.  www.dviraciunuoma.eu

LAUKO TENISAS DSC_0021Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengta plastmasinės dangos lauko teniso aikštelė. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.
IMG_9194 copySPORTO SALĖ Mūsų pasididžiavimas –  aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.
 
TRENIRUOKLIŲ SALĖ IMG_9270 copyViešbučio klientų paslaugoms – didelė įvairovė atnaujintų treniruoklių raumenyno vystymui bei neįtinkančių kūno linijų tobulinimui.
BILIARDO BARAS Alaus barasMūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei kitos sporto varžybos, o staliuką galite rezervuoti paskambinę telefonu: 8 650 31881. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.
ŽAIDIMŲ KAMBARYS DSC_0139Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, oro ritulį ar pamėtyti į krepšinio automatą – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.
PIKLBOLAS Alaus baras – tai itin smagus žaidimas, kurį apibūdinti galime kaip lauko teniso, visiems pažįstamo badmintono ir stalo teniso mišinį. Šis žaidimas nepalieka daugelio abejingų dėl savo taisyklių paprastumo. O piklbolo aidimo technika ypač nesudėtinga ir lengvai perprantama. Tad kviečiame Nykščio namuose žaisti piklbolą ir smagiai bei aktyviai praleisti laisvalaikį.