Sportas ir pramogos

Nyscio namai 2 (1) Anykščių krašto vyndarystės istorija – pristatymai ir degustacijos.

Vaisvynių dirbtuvės įkūrimo istorija.
Vyno gamybos ypatumai, savybės ir vertinimai.
Vyno degustavimas ir „Nykščio namų” užkandžiai.
Degustacijos šefas – Gintaras Kerbedis.
Miesto svečius supažindinsime su Anykščių istorijos dalimi – vyndario Balio Karazijos palikimu.

DSC_5817  BOULINGAS. „Nykščio namai“ pristato naują pramogą – kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais nuo 16 iki 22 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 24 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį ir šeštadienį – 14 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 12 Eur 1 takelis 1 valanda.

 DVIRAČIŲ NUOMA  Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti moteriškus, vyriškus bei vaikiškus dviračius, o mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes arba vežimėlį, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.  www.dviraciunuoma.eu

   LAUKO TENISAS DSC_0021Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.
IMG_9194 copy SPORTO SALĖ Mūsų pasididžiavimas –  aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.
LAUKO KREPŠINIO AIKŠTELĖ Kai geras oras, ne vieną krepšinio mėgėją pradžiugins lauko krepšinio aikštelė, padengta specialia danga.
 TRENIRUOKLIŲ SALĖ IMG_9270 copyViešbučio klientų paslaugoms – didelė įvairovė atnaujintų treniruoklių raumenyno vystymui bei neįtinkančių kūno linijų tobulinimui.
 BILIARDO BARAS Alaus barasMūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei „Formulės 1“ varžybos, o staliuką galite rezervuoti paskambinę bendruoju užsakymų telefonu: 8 655  43379. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.
 ŽAIDIMŲ KAMBARYS DSC_0139Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, kerlingą, oro ritulį, smiginį ar pamėtyti į krepšinio automatą – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.

Leave a Reply