Sportas ir pramogos

Nyscio namai 2 (1)

Bajoras Nykštys, kaip dera gerų namų šeimininkui, pasitiks, priims, pamaitins ir užims jus kaip savo prietelius. 

Būsit sotūs maistu ir įspūdžiais!

Tel. informacijai: 865031881, el.paštas: restoranas@nykscionamai.lt 

 

 

Nyscio namai 2 (1)Anykščių krašto vyndarystės istorija – pristatymai ir degustacijos.

Vaisvynių dirbtuvės įkūrimo istorija.
Vyno gamybos ypatumai, savybės ir vertinimai.
Vyno degustavimas ir „Nykščio namų” užkandžiai.
Degustacijos šefas – Gintaras Kerbedis.
Miesto svečius supažindinsime su Anykščių istorijos dalimi – vyndario Balio Karazijos palikimu.

 

Pramoga mažiems ir dideliems – MINI GOLFAS!

Įrengėme 9 originalius, skirtingo sudėtingumo takelius. Kviečiame išbandyti!

 

 

 

DSC_5817 BOULINGAS. „Nykščio namai“ pristato pramogą – kviečia pažaisti boulingą! Gegužės mėnesį dirbame penktadieniais nuo 16:00 iki 24:00 val., šeštadieniais nuo 14:00 iki 24:00 val. Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais nedirbsime. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – 18 Eur 1 takelis 1 valanda.

 

DVIRAČIŲ NUOMA  Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti elektrinius paspirtukus, moteriškus bei vyriškus dviračius, mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.  www.dviraciunuoma.eu

LAUKO TENISAS DSC_0021Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengta plastmasinės dangos lauko teniso aikštelė. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.
IMG_9194 copySPORTO SALĖ Mūsų pasididžiavimas –  aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.
 
TRENIRUOKLIŲ SALĖ IMG_9270 copyViešbučio klientų paslaugoms – didelė įvairovė atnaujintų treniruoklių raumenyno vystymui bei neįtinkančių kūno linijų tobulinimui.
BILIARDO BARAS Alaus barasMūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei kitos sporto varžybos, o staliuką galite rezervuoti paskambinę telefonu: 8 650 31881. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.
ŽAIDIMŲ KAMBARYS DSC_0139Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, oro ritulį ar pamėtyti į krepšinio automatą – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.