Kitos pramogos

Treniruoklių salė

Sportas yra vienas geriausių būdų atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, pailsinti mintis, didinti pasitikėjimą savimi bei džiaugtis sveiku ir subalansuotu kūnu. Mūsų treniruoklių salėje galėsite rinktis iš gausybės atnaujintų, įvairioms kūno sritims pritaikytų treniruoklių.

 Treniruoklių salėje viešbučio svečiai gali lankytis nemokamai.

Piklbolas

Naujiena Anykščiuose – PIKLBOLAS! Nuobodžiauti neleis lauko teniso, badmintono ir stalo teniso mišinį primenanti pramoga visai šeimai, nes piklbolo taisyklės yra nesudėtingos ir lengvai perprantamos visiems tiek su šiuo sportu tik susipažįstantiems, tiek šio sporto entuziastams.

Piklbolo kaina – 8 Eur/val.

Būtina išankstinė registracija.
+370 381 58520
+370 655 43379

Lauko tenisas

Lauko tenisas Anykščiuose – viena iš mėgstamiausių pramogų gryname ore tiek gyventojams, tiek miesto svečiams. Teniso kortuose galite atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, nes kiekvieną pašalinę mintį nuveja plastiškas teniso raketės ir kamuoliuko šokis.

Apsilankymo teniso kortuose kaina – 8 Eur/val.

Būtina išankstinė registracija.

Kino vakarai Anykščiuose

Vakarus magiškoje aplinkoje paverskite dar įsimintinesniais! Kiekvieną savaitgalį* kviečiame pasinerti į kino seansus, kuriuose atrinkti filmai tiks tiek vaikams, tiek visai šeimai. Kino vakarais bus rodomi lietuviškai dubliuoti animaciniai filmukai mažiesiems bei specialiai atrinkti filmai, tinkantys ir vaikams, ir jų tėveliams. 

Laikas su šeima – neįkainojama vertybė, kurią kviečiame puoselėti mūsų jaukiame, įvairaus amžiaus lankytojams pritaikytame viešbutyje. Čia mažieji svečiai galės susipažinti su animacinių filmukų klasika, pabendrauti su bendraamžiais, o jų tėveliai – pasimėgauti atostogomis su geru filmu priešakyje. 

*Dėl tikslesnės informacijos apie kino filmų tvarkaraštį kviečiame teirautis registratūroje, kadangi laikas gali keistis priklausomai nuo sezoninio užimtumo.

Biliardas

Mūsų sporto aistruolių jau išmėgintas biliardo baras, kuriame įrengti du pulo stalai, o dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei kitos varžybos. Čia, šiltoje ir jaukioje atmosferoje, su gera muzika, yra galimybė rengti biliardo turnyrus bei kitus smagius renginius.

Staliuko rezervacija telefonu: 865031881.

Mini golfas

Pramoga, kuri tiks visiems- tiek mažiesiems viešbučio lankytojams, tiek suaugusiems. Čia, gamtos apsuptyje, rasite įrengtus 9 originalius, skirtingo sudėtingumo takelius, kuriuose galėsite išmėginti savo jėgas. Mini golfas padės pabėgti nuo rutinos, nuraminti savo mintis bei smagiai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis.

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.