Kitos pramogos

Biliardas

Mūsų sporto aistruolių jau išmėgintas biliardo baras, kuriame įrengti du pulo stalai, o dideliame TV ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei kitos varžybos. Čia, šiltoje ir jaukioje atmosferoje, su gera muzika, yra galimybė rengti biliardo turnyrus bei kitus smagius renginius.

Biliardo stalo nuoma 8 Eur. Dirba nuo 10 val.

Šachmatai

Didžiųjų šachmatų lenta esanti viešbučio vestibiulyje gali būti tikras traukos centras ne tik šachmatų entuziastams, bet ir visiems, kurie nori pasimėgauti smagiu ir intelektualiu laisvalaikiu. Ši pramoga sukels didelį susidomėjimą dėl savo gebėjimo paskatinti strateginį mąstymą, padėti išplėsti žaidėjų matymo lauką ir suteikti puikią galimybę atsipalaiduoti. Tai gera alternatyva kitoms laisvalaikio veikloms viešbutyje ar puikus būdas pasikrauti energijos prieš keliaujant tyrinėti miesto apylinkių. Tai bus tiek atsipalaidavimas, tiek intelektualus iššūkis, visiems, kurie nori praleisti laiką smagiai ir prasmingai.

PRAMOGA NEMOKAMA.

Stalo tenisas

Stalo tenisas yra puiki laisvalaikio veikla, kuri gali pritraukti dėmesį įvairaus amžiaus ir įgūdžių žmonių. Ši pramoga puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams, ir gali būti puiki galimybė atsipalaiduoti po ilgos kelionės ar intensyvios darbo dienos. Stalo tenisas skatina konkurenciją ir bendradarbiavimą, prisidedant prie bendrų patirčių ir geros nuotaikos kūrimo mūsų  viešbutyje.

Stalo tenisas 2 asmenims – 6 Eur, 4 asmenims – 8 Eur.

„Žuvyčių SPA“

Kviečiame į mūsų viešbučio oazę – „Žuvyčių SPA“. Tai ne tik vieta, kur galite atsipalaiduoti, bet ir patirti išskirtinę spa prabangą, įkvėptą gyvos gamtos gydomąja galia. 

Žuvyčių spa – tai unikalus kojų bei rankų mikromasažas, kurio metu mažos Garra Rufa žuvytės (kitaip vadinamos „žuvelėmis daktarėmis) švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Tai ne tik maloni, bet ir  Jūsų sveikatai naudinga procedūra.

Vasaros sezonu „Žuvyčių SPA“ nedirba.

Monetiniai žaidimai

Mūsų viešbutyje taip pat galite rasti automatinių žaidimų, kurie puikiai tiks smagiam laiko praleidimui bet kuriuo paros metu. Monetiniai žaidimai, tokie kaip: bokso kriaušė ar krepšinio automatas – tai kiek kitokia pramogos forma, leidžianti mūsų svečiams jaustis nevaržomiems bei suteikianti įvairiapusį malonumą.

Žaidimo kaina 1 Eur.

Treniruoklių salė

Sportas yra vienas geriausių būdų atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, pailsinti mintis, didinti pasitikėjimą savimi bei džiaugtis sveiku ir subalansuotu kūnu. Mūsų treniruoklių salėje galėsite rinktis iš gausybės atnaujintų, įvairioms kūno sritims pritaikytų treniruoklių.

 Treniruoklių salėje viešbučio svečiai gali lankytis nemokamai.

Kino vakarai Anykščiuose

Vakarus magiškoje aplinkoje paverskite dar įsimintinesniais! Kiekvieną savaitgalį* kviečiame pasinerti į kino seansus, kuriuose atrinkti filmai tiks tiek vaikams, tiek visai šeimai. Kino vakarais bus rodomi lietuviškai dubliuoti animaciniai filmukai mažiesiems bei specialiai atrinkti filmai, tinkantys ir vaikams, ir jų tėveliams. 

Laikas su šeima – neįkainojama vertybė, kurią kviečiame puoselėti mūsų jaukiame, įvairaus amžiaus lankytojams pritaikytame viešbutyje. Čia mažieji svečiai galės susipažinti su animacinių filmukų klasika, pabendrauti su bendraamžiais, o jų tėveliai – pasimėgauti atostogomis su geru filmu priešakyje. 

*Dėl tikslesnės informacijos apie kino filmų tvarkaraštį kviečiame teirautis registratūroje, kadangi laikas gali keistis priklausomai nuo sezoninio užimtumo.

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.