Galimi renginiai

Viešbučio NYKŠČIO NAMAI konferencijų salė yra jaukiame Anykščių šilelyje įsikūrusi erdvė, atvira ir tinkama įvairiausiems Jūsų renginiams. Tai ideali vieta rengti kelių dienų seminarus dėl unikalių galimybių, kurias ji suteikia. Pirmiausia, viešbutyje yra sukurtos visos reikalingos sąlygos seminarų vykdymui: patogus apgyvendinimas, skanūs švediško stalo pusryčiai, SPA – poilsiui po intensyvių užsiėmimų bei kitos pramogos, kurias galime pasiūlyti Jūsų renginio svečiams. Be to, pats viešbutis įsikūręs nežemiško grožio gamtos apsuptyje. Ši natūrali aplinka kviečia tyrinėti kiekvieną jos centimetrą, užtikrindama proto bei kūno atgaivą ir poilsį nuo kasdienės rutinos. Taigi, NYKŠČIO NAMAI yra tobula vieta renginiams, kur dalyviai gali sujungti darbą su maloniu poilsiu bei tyrinėti miesto ir gamtos grožį.

Štai keletas pavyzdžių, kokio tipo renginius galite organizuoti mūsų konferencijų salėje:

KONFERENCIJOS

Nuo konferencijų salės paruošimo iki kavos pertraukėlių organizavimo – NYKŠČIO NAMŲ komanda užtikrins, kad Jūsų renginys praeitų sklandžiai ir paliktų teigiamą įspūdį visiems dalyvavusiems. Čia Jums nereikės ieškoti reikalingos įrangos ar interneto ryšio, viskuo pasirūpinsime mes. NYKŠČIO NAMŲ konferencijų salė siūlo jaukią ir patogią erdvę, kurioje telpa net iki 100 dalyvių. Tai garantuoja, kad renginio metu visi jausis patogiai ir suteikia galimybę nevaržomai organizuoti įvairaus tipo konferencijas.

MOKYMAI

NYKŠČIO NAMŲ konferencijų salėje turime pakankamai erdvės organizuoti įvairaus tipo mokymus. Čia turėsite galimybę kombinuoti teorinius užsiėmimus su praktiniais, tarp kurių puikiai įsikomponuos kavos pertraukėlė mūsų restorano pobūvių salėje. Taip pat nemažas kiekis stalų bei kėdžių leis Jums techniškai įgyvendinti renginio planą, o Jūsų svečiams patogiai išsidėstyti visos salės plotyje.

STOVYKLOS

NYKŠČIO NAMAI pastatyti buvusio sporto komplekso vietoje, tad čia rasite viską, ko gali prireikti sėkmingai aktyviai stovyklai. Treniruoklių salė, lauko krepšinio ir teniso aikštelės, piklbolo aikštė – suteikia galimybę organizuoti įvairias sportines varžybas ir treniruotes, kurios yra esminė sporto stovyklų dalis. Be to, įvairios pramogos ir žaidimai, kurie taip pat yra prieinami viešbučio teritorijoje, suteikia galimybę praleisti laiką aktyviai ir produktyviai.

Kviečiame taip pat organizuoti ir įvairaus pobūdžio atsiskyrimus dvasinėms praktikoms, meditacijos stovyklas bei kitas dvasiškumą ugdančias veiklas. Viešbutyje, įsikūrusiame Anykščių šilelio apsuptyje, rasite tobulą ramybės oazę, kurios atmosfera yra ideali meditacijoms bei įvairių dvasinių praktikų vykdymui. Nesvarbu, ar tai yra rytinė, ar vakarinė praktika – dalyviai gali pasinerti į gilią vidinę patirtį, mėgaudamiesi ramybe ir harmonija, kurią suteikia ši natūrali aplinka.

Taigi, NYKŠČIO NAMAI turi puikią infrastruktūrą, tinkamą organizuoti įvairiausio tipo stovykloms, skatinančioms sveikatingumą, aktyvumą bei komandinį dvasingumą.

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.