Nemokamos lauko pramogos

Džiaugiamės galėdami savo svečiams pasiūlyti itin platų nemokamų lauko pramogų asortimentą. Tad čia turėsite galimybę išmėginti savo rankos taiklumą ir vikrumą lauko krepšinio aikštelėje, teniso kortuose, piklbolo ir mini golfo žaidimų metu. Visos šios pramogos viešbučio NYKŠČIO NAMAI & SPA gyventojams yra nemokamos, tik dėl sklandžios Jūsų viešnagės ir pramogų  – visada rekomenduodama norimas pramogas rezervuoti iš anksto telefonu +370 655 43379. 

Lauko krepšinio aikštelė

Lauko krepšinio aikštelė viešbučio teritorijoje – puikus būdas svečiams pasimėgauti fizinėmis veiklomis ir smagiu bendravimu lauke. Tai ne tik fizinės veiklos galimybė, bet ir proga praleisti laiką su šeima ar susipažinti su kitais viešbučio svečiais, prisidedant prie bendruomenės dvasios ir sąveikos. Tai puiki laisvalaikio veiklas, suteikianti ne tik energijos, bet ir gerų emocijų.

Piklbolas

Naujiena Anykščiuose – PIKLBOLAS! Nuobodžiauti neleis lauko teniso, badmintono ir stalo teniso mišinį primenanti pramoga visai šeimai, nes piklbolo taisyklės yra nesudėtingos ir lengvai perprantamos visiems tiek su šiuo sportu tik susipažįstantiems, tiek šio sporto entuziastams.

Lauko tenisas

Lauko tenisas Anykščiuose – viena iš mėgstamiausių pramogų gryname ore tiek gyventojams, tiek miesto svečiams. Teniso kortuose galite atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, nes kiekvieną pašalinę mintį nuveja plastiškas teniso raketės ir kamuoliuko šokis.

Mini golfas

Pramoga, kuri tiks visiems- tiek mažiesiems viešbučio lankytojams, tiek suaugusiems. Čia, gamtos apsuptyje, rasite įrengtus 9 originalius, skirtingo sudėtingumo takelius, kuriuose galėsite išmėginti savo jėgas. Mini golfas padės pabėgti nuo rutinos, nuraminti savo mintis bei smagiai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis.

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.