Salės išdėstymas

Teisingas kėdžių išdėstymas gali stipriai įtakoti konferencijų ar kitų renginių sėkmę ir dalyvių patirtį.

Kuo gi jis svarbus?

  • Patogus sėdėjimas yra esminis punktas, kad dalyviai jaustųsi patogiai ir atsipalaidavę viso renginio metu. Geras kėdžių išdėstymas užtikrina, kad dalyviai nesijaučiasi suspausti ar nepatogiai.
  • Kiekvienas dalyvis turi turėti galimybę lengvai matyti pranešėją, ekraną ar kitus svarbius objektus, kad geriau suprastų pristatomą informaciją. Tai gali reikšti, kad kėdės turi būti išdėstytos taip, kad vaizdas būtų gerai matomas iš bet kurio salės taško.
  • Jei susirinkę žmonės turi turėti galimybę bendrauti vienas su kitu, kėdžių išdėstymas gali palengvinti grupinį darbą ar diskusijas. Tai gali apimti mažus grupinius stalus, apvalius susėdimus ar netgi kėdes, kurios lengvai judinamos, leidžiant ir esant reikalui, orientuotis į kitus dalyvius.
  • ERDVĖ. Kėdžių išdėstymas turi būti toks, kad kiekvienas galėtų lengvai patekti į salę, o išėjimas nebūtų užblokuotas. Taip pat svarbu, kad dalyviai turėtų pakankamai vietos judėti ir saugiai pasiekti sėdimas vietas.

Kokius kėdžių išdėstymus rekomenduojame mes:

Viešbučio NYKŠČIO NAMAI konferencijų salė siūlo rinktis iš kelių, Jūsų poreikiams pritaikytų išdėstymų. Ar tai teatro stilius, kuris puikiai tinka įvairioms paskaitoms ir viešiesiems pristatymams, ar U formos išdėstymas, kuris yra ideali aplinka konferencijoms bei susitikimams su verslo partneriais, mes galime pasiūlyti tinkamiausią variantą. Trečiasis išdėstymo pasirinkimas – klasės stiliumi, yra puikus pasirinkimas atviroms diskusijoms, mokymams ar seminarams, suteikiant erdvės judėti ir patogiai bendrauti. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, mūsų pasiūlytas išdėstymas – konferencijos stilius, idealiai pritaikytas klasikinėms konferencijoms su dalyvių dėmesį sutelkiančiomis pristatymo galimybėmis.

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.