Pasiūlymai

Siekdami, kad Jūsų viešnagė NYKŠČIO NAMŲ viešbutyje būtų kuo malonesnė, nuolatos šią skiltį papildome išskirtinėmis akcijomis, specialiais viešnagės ar pramogų pasiūlymais. Kviečiame sekti naujienas ir pasinaudoti galimybe dar įdomiau ir įspūdingiau praleisti laisvalaikį ar darbinę išvyką Anykščiuose.
VIEŠNAGĖ ANYKŠČIUOSE VOS 79,5 EUR/ASM.!

Mėgaukitės neįtikėtinu pasiūlymu, kurį sudaro masažo programa, apsilankymas SPA centre ir sotūs pusryčiai. Užsisakykite viešnagę NYKŠČIO NAMUOSE ir pasimėgaukite nusipelnytu kūno ir sielos poilsiu Anykščių Šilelio apsuptyje!

Kviečiame svečius atsipalaiduoti renkantis masažo programas, pritaikytas jų pageidavimams. Rinkitės iš tokių variantų, kaip:

  • atpalaiduojantis vienos valandos trukmės klasikinis kūno masažas;
  • gydomasis kojų masažas kartu su prabangia parafino pėdų vonele;
  • raminantis nugaros masažas, kurį papildo parafino vonelė rankoms.

Šis viliojantis pasiūlymas, galioja nuo II iki IV ir VII.

Viena viešnagė dviem asmenims dviviečiame kambaryje, švediško stalo pusryčiai, apsilankymas SPA ir masažo programa dviem asmenims 134 Eur/porai.

Dvi viešnagės dviem asmenims dviviečiame kambaryje, švediško stalo pusryčiai, apsilankymas SPA ir masažo programa dviem asmenims 250 Eur/porai.

Daugiau informacijos:  +370 650 31881

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS  išsvajotą poilsį viešbutyje NYKŠČIO NAMAI. Čia svečiai turės galimybę ne tik mėgautis Anykščių Šilelio užburiančia ramybe, bet ir pradžiuginti savo kūną SPA malonumais, o gomurį – bajoriškais patiekalais viešbučio restorane. Galite įsigyti 50, 100 arba 200 Eur vertės viešbučio NYKŠČIO NAMAI dovanų kuponą. Mes suprantame, kokie užimti esate. Tad dovanų kuponą atsiųsime Jūsų arba dovanos gavėjo el. paštu.

El. dovanų čekį galite įsigyti čia: https://www.nykscionamai.lt/parduotuve

Daugiau informacijos:  +370 650 31881

ORGANIZUOKITE RENGINIUS

Organizuokite renginius NYKŠČIO NAMUOSE & SPA! Čia esanti konferencijų salė bei restoranas tiks tiek įmonių vakarėliams su kolektyvu, tiek susitikimams su partneriais. Jūsų renginio viziją įgyvendins profesionalus personalas, o prireikus viešbutyje galėsite užsisakyti nakvynę ir nepamirštamas pramogas.

Daugiau informacijos: +370 650 31881

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.