Pasiūlymai

Siekdami, kad Jūsų viešnagė NYKŠČIO NAMŲ viešbutyje būtų kuo malonesnė, nuolatos šią skiltį papildome išskirtinėmis akcijomis, specialiais viešnagės ar pramogų pasiūlymais. Kviečiame sekti naujienas ir pasinaudoti galimybe dar įdomiau ir įspūdingiau praleisti laisvalaikį ar darbinę išvyką Anykščiuose.
SPECIALUS PASIŪLYMAS ŠEIMOS POILSIUI!
LAIKAS ŠEIMOS ATOSTOGOMS!
Kurkite nepamirštamus šeimos prisiminimus NYKŠČIO NAMUOSE, kur mėgausitės kokybišku laiku kartu aplinkoje, sukurtoje atsipalaidavimui ir bendravimui. Į viešnagės kainą įskaičiuoti puikūs švediško pusryčiai, galimybė lankytis SPA zonoje bei mėgautis nemokamomis pramogomis!
Poilsis šeimai 2+1* nuo 159** Eur/2 naktų viešnagė. Vaikas iki 18 metų atostogauja nemokamai. Kiekvienas papildomas šeimos narys (iki 18 metų) kambaryje – 20 Eur/naktis.
*Kaina taikoma viešint standartiniame dviviečiame kambaryje su pristatoma lova. Maksimalus vaikų skaičius – 2. Viešnagė liukso klasės kambaryje +15 Eur/naktis.
**Apsistojant ilgiau – kiekviena papildoma nakvynė kainuos tik 65 Eur (2+1), 75 Eur (2+2) standartiniame dviviečiame kambaryje.
 
Į kainą neįskaičiuota miesto rinkliava.
Pasiūlymas galioja TIK DARBO DIENOMIS nuo VII iki V.
 
Daugiau informacijos:
+370 655 43379
 
PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS  išsvajotą poilsį viešbutyje NYKŠČIO NAMAI. Čia svečiai turės galimybę ne tik mėgautis Anykščių Šilelio užburiančia ramybe, bet ir pradžiuginti savo kūną SPA malonumais, o gomurį – bajoriškais patiekalais viešbučio restorane. Galite įsigyti 50, 100 arba 200 Eur vertės viešbučio NYKŠČIO NAMAI dovanų kuponą. Mes suprantame, kokie užimti esate. Tad dovanų kuponą atsiųsime Jūsų arba dovanos gavėjo el. paštu.

El. dovanų čekį galite įsigyti čia: https://www.nykscionamai.lt/parduotuve

Daugiau informacijos:  +370 650 31881

ORGANIZUOKITE RENGINIUS

Organizuokite renginius NYKŠČIO NAMUOSE & SPA! Čia esanti konferencijų salė bei restoranas tiks tiek įmonių vakarėliams su kolektyvu, tiek susitikimams su partneriais. Jūsų renginio viziją įgyvendins profesionalus personalas, o prireikus viešbutyje galėsite užsisakyti nakvynę ir nepamirštamas pramogas.

Daugiau informacijos: +370 650 31881

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.