Pasiūlymai

Siekdami, kad Jūsų viešnagė NYKŠČIO NAMŲ viešbutyje būtų kuo malonesnė, nuolatos šią skiltį papildome išskirtinėmis akcijomis, specialiais viešnagės ar pramogų pasiūlymais. Kviečiame sekti naujienas ir pasinaudoti galimybe dar įdomiau ir įspūdingiau praleisti laisvalaikį ar darbinę išvyką Anykščiuose.
MEILĖS MĖNUO

Pasinerkite į meilės burtų pasaką kartu su savo antrąja puse, nustebindami ją poilsiu NYKŠČIO NAMUOSE! Kupidonas Jums paruošė viešnagę pagerintame kambaryje, meilės eliksyro taures ir gardžius desertus, nemokamą apsilankymą SPA erdvėje bei gausius švediško stalo pusryčius.

Išskirtinį pasiūlymą sudaro*:
165 Eur/porai nakvynė – viešint savaitgalio dienomis nuo penktadienio iki sekmadienio.
129 Eur/porai nakvynė – viešint savaitgalio dienomis nuo sekmadienio iki ketvirtadienio.
299 Eur/porai dvi nakvynės – viešint savaitgalio dienomis nuo penktadienio iki sekmadienio.
229 Eur/porai dvi nakvynės – viešint savaitgalio dienomis nuo sekmadienio iki ketvirtadienio.

*Pasiūlymas galioja iki 2024 m. vasario 29 d.

Daugiau informacijos: +370 650 31881

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS  išsvajotą poilsį viešbutyje NYKŠČIO NAMAI. Čia svečiai turės galimybę ne tik mėgautis Anykščių Šilelio užburiančia ramybe, bet ir pradžiuginti savo kūną SPA malonumais, o gomurį – bajoriškais patiekalais viešbučio restorane. Galite įsigyti 50, 100 arba 200 Eur vertės viešbučio NYKŠČIO NAMAI dovanų kuponą. Mes suprantame, kokie užimti esate. Tad dovanų kuponą atsiųsime Jūsų arba dovanos gavėjo el. paštu.

El. dovanų čekį galite įsigyti čia: https://www.nykscionamai.lt/parduotuve

Daugiau informacijos:  +370 650 31881

ORGANIZUOKITE RENGINIUS

Organizuokite renginius NYKŠČIO NAMUOSE & SPA! Čia esanti konferencijų salė bei restoranas tiks tiek įmonių vakarėliams su kolektyvu, tiek susitikimams su partneriais. Jūsų renginio viziją įgyvendins profesionalus personalas, o prireikus viešbutyje galėsite užsisakyti nakvynę ir nepamirštamas pramogas.

Daugiau informacijos: +370 650 31881

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.