Rezervuoti kambarį

NYKŠČIO NAMUOSE, kuriuose laikas yra nepavaldus, vėjo lenkiamos pušys paskleidžia nematomą šydą. Vėjai, siaučiantys per Anykščių kraštą, skleidžia praėjusių amžių aidus, dabarties šnabždesius ir trapiausias ateities gijas. Jie šokdami su savimi neša protėvių juoką, tolimų civilizacijų istorijas ir ateinančių kartų viltis. Čia žmonės susirenka pajusti, kaip vėjas švelniai glosto odą, ir tomis trumpalaikėmis akimirkomis įžvelgia vėjo austą istorijų gobeleną, kuriame praeitis, dabartis ir ateitis tėra amžinojo laiko tėkmės bangelės.

Čia sukurtos istorijos nuguls žaliuojančioje žolėje, šnarančiuose lapuose, puriame sniege ir mažyčiuose lietaus lašeliuose. Kurkime istorijas kartu, kad vėjas galėtų jas nešti į tolimiausius žemės kraštus, o mūsų širdys būtų kupinos pilnatvės. Juk visos istorijos mena žmones, kurie kažkada gyveno ar dar tik gyvens…

Nuo87€

Geresnysis dviejų lovų numeris

Geresnysis dvivietis kambarys - puikus variantas ieškantiems viešnagės varianto komandiruotės ar kitų darbinių išvykų metu
Rezervuoti
Nuo55€

Vienvietis

Vienviečiame kambaryje Jūs galėsite netrukdomai pasinerti į stulbinantį rašytinio žodžio pasaulį, pabūti su savo mintimis, mėgautis geru filmu ar tiesiog ramybės apsuptyje pailsėti.
Rezervuoti
Nuo87€

Standartinis dvivietis 

Standartinis dvivietis kambarys - žemiškomis spalvomis padabintas, malonioje dienos šviesoje skendintis kambarys su visais patogumais, kuris puikiai tiks jaukiam apsistojimui dviese.
Rezervuoti
Nuo94€

Pagerintas dvivietis

su galimybe 2+2 Pagerintame dviviečiame kambaryje jausitės it išgyvendami medaus mėnesį.
Rezervuoti
Nuo170€

Apartamentai 

Draugų ar šeimos išvyka - laikas, kurio metu ryšys stiprėja, pokalbiai tampa ilgesni ir vėjavaikiški.
Rezervuoti
Nuo104€

Liuksas 

Šeimai pritaikytas LIUKSO kambarys pritaikytas ramybės kupinam laikui.
Rezervuoti

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.