Tikrinti užimtumą

Įsiregistravimas
2024-05-27
Išsiregistravimas
2024-05-28
Kambariai
1
Kambariai
1
Svečiai
Suaugusieji 2Vaikai 0
Suaugusieji
2
Vaikai
0
Ieškoti

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS

PADOVANOKITE ARTIMIESIEMS išsvajotą poilsį viešbutyje NYKŠČIO NAMAI. Čia svečiai turės galimybę ne tik mėgautis Anykščių Šilelio užburiančia ramybe, bet ir pradžiuginti savo kūną SPA malonumais, o gomurį – bajoriškais patiekalais viešbučio restorane. Galite įsigyti 50, 100 arba 200 Eur vertės viešbučio NYKŠČIO NAMAI dovanų kuponą. Mes suprantame, kokie užimti esate. Tad dovanų kuponą atsiųsime Jūsų arba dovanos gavėjo el. paštu.

 

Daugiau informacijos ČIA.

Nykščio namai & SPA

„Nykščio namai & SPA“ – gražiausioje gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis, kuriame ramybę ir atokvėpį nuo miesto šurmulio atras visa šeima. Pramogos vaikams ir suaugusiems, poilsis porai ar savaitgalis su šeima Anykščiuose taps dar įsimintinesnis, stebint nubudusią gamtą legendomis apipinto Anykščių šilelio prieglobstyje. 

Viešnagę Anykščiuose kviečiame nuspalvini ir burnoje tirpstančiais skoniais – mūsų restoranas siūlo maistingus pusryčius ir, sočius pietus šeimai ar romantišką vakarienę dviems. 

 

Atostogos Anykščiuose gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas bet kuriuo metų sezonu laiku.

Nykčio namai & SPA

Istorija

Anykštėnai jau kelis šimtmečius atmintyje saugo legendą apie garsiausią giminę, šiuose kraštuose gyvenusią, – bajorą Nykštį, narsiai nuo priešų gynusį gimtąjį kraštą, savo ir visų sūnų gyvybes už jį paaukojusį…

Pramogos ir sportas

Mėgstate aktyvų laisvalaikį, o gal norite tik šiek tiek pajudėti? „Nykščio namuose ir Spa“ kiekvienas gali atrasti sau mėgstamą sportišką pramogą.

Treniruoklių salė

Lauko tenisas

Piklbolas

Boulingas

Žaidimų kambarys

Dviračiai

Tęsti užsakymą

This site is registered on wpml.org as a development site.